leader

O mnie

SALON URODY

BEAUTY SECRET

Gabinet BEAUTY SECRET  stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej atmosferze, w domowym zaciszu.

Szeroka propozycja zabiegów, aparaty i kosmetyki nowej generacji oraz profesjonalna obsługa to atuty gabinetu. Swoich klientów traktuję indywidualnie, służę radą i pomocą. Zabiegi kosmetyczne dobieram w zależności od potrzeb skóry, polecam także optymalne produkty do pielęgnacji domowej

Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszego gabinetu.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i miłą atmosferę

Kładę szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, także w doborze muzyki towarzyszącej zabiegom.

Regularnie korzystam ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczę w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Proponuję zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygład i ciało w doskonalej kondycji, w bardzo korzystnych cenach.

Serdecznie zapraszam Panie i Panów do mojego świata kosmetyki, aby przy nastrojowej muzyce, subtelnych zapachach w atmosferze ciszy oderwać się od codzienności i przywrócić wewnętrzną harmonię.

Dla stałych klientów oferuję kartę stałego klienta.